laohu Kenpo

Short Description:

arna qëndisje dhe patches sublimated Fabrika jonë është në gjendje të shërbejë sasi të madhe të patches për pajisjet tona dhe: më shumë se 25 makina qëndisje importuar nga Japonia dhe Korea (Tajima dhe SWF). makina të tjera si makinë të madhe laminating, makinë qepëse, Laser prerja makine, dhe makina myk prerje. mbi 30 specialistë në artwork dhe dixhitalizimit punë për arna të përsosur të na mundësojnë të mostrave në kohë të shpejtë dhe me efikas të lartë


Detail Product

Produkt Tags

arna qëndisje dhe patches sublimated

Fabrika jonë ishte në gjendje të shërbejë sasi të madhe të patches për pajisjet tona dhe: më shumë se 25 makina qëndisje importuar nga Japonia dhe Korea (Tajima dhe SWF). makina të tjera si makinë të madhe laminating, makinë qepëse, Laser prerja makine, dhe makina myk prerje. mbi 30 specialistë në artwork dhe dixhitalizimit punë për arna të përsosur të na mundësojnë të mostrave në kohë të shpejtë dhe me efikas të lartë


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !