shqiponjë

Short Description:


 • Our service: Embroidery patches, woven label, key chain, sublimation patches, digitizing, vector.
 • Detail Product

  Other service

  Produkt Tags

  dixhitalizimit : NE TE Artwork tuaj origjinal dhe dora dixhital që është të duken të mëdha në qëndisje.

  Ne ofron shërbim profesional qëndisje digjitalizimit me një zgjidhje me kosto efektive, ajo është procesi i marrjes së një logo, model, vepra arti, edhe foto, dhe konvertimin e saj në një fotografi dixhitale në format të caktuar që makina qëndisje mund të ekzekutojë dhe thur (qep) it out,
   qëndisje digjitalizimit është një proces kompleks i cili përdor lloje thur përfshirë mbushur syth, saten (kolona) thur dhe drejtimin syth për të krijuar një proces design.This qëndisje është bërë me ndihmën e qëndisje dixhitalizimit software dhe kërkon input manual Digitizer aftë s. Embvector krenohemi me cilësi të shquara digjitalizimit dhe të shërbimit të jashtëzakonshme të konsumatorëve. ne kemi më shumë se 10 digitizers.We përvojë qëndisje mund të bëjë rendin RUSH brenda një ore. ne jemi këtu duke u përpjekur për të përmbushur kohën tuaj! Vizitoni galerinë tonë për të kontrolluar cilësinë tonë digjitalizimit ju mund të presin. Merrni një kuotë e çmimeve të lirë ose të vendosni porosinë tuaj në internet tani.


 • Previous:
 • Next:

 • qëndisje Patches

   

  -
  -
  -
  Embroidery patch
  Product: Custom made embroidery patch
  Material: Twill, felt, cotton, satin, leather
  Embroidery area Custom area
  Border: merrowed, laser cut,heat cut
  Backing: sew, Heat seal, Self-Adhesive, Hook & loop, Safe pin and other accessory.
  Max colors: Up to 12 colors per design
  MOQ: 1 pcs
  Sample time: 1-3 days
  Production time: 3-14 days
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Package: 50 or 100 pcs per PE bag
  Furnizimi Aftësia: 400 000.0 Piece/Pieces per Month

  —————————————————————————————————————————————————————————

   

  Key Chain

   

  -
  -
  -
  Key chain
  Product: Custom textile key chain
  Logo logo with both sides
  Material: Twill, felt, cotton, satin, leather
  Thread 100% polyester / advanced polyester
  Size 13cm X 3cm / Custom size
  Border: merrowed, heat cut, bold borders
  Max colors: Up to 12 colors per design
  MOQ: 1 pcs
  Sample time: 1-3 days
  Production time: 3-10 days
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Package: 50 or 100 pcs per PE bag
  Supply Ability  400 000.0 Piece/Pieces per Month
   
  —————————————————————————————————————————————————————————

  Woven Label

   

  -
  -
  -
  Woven label
  Product: Custom made woven patch
  Material: 100% polyester
  Border: merrowed, laser cut,embroidery border
  Backing: Heat seal, 3m / Self-Adhesive, Hook & loop, 
  MOQ: 1 pcs
  Sample time: 1-3 days
  Production time: 3-7 days
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Package: 50 or 100 pcs per PE bag
  Furnizimi Aftësia: 400 000.0 Piece/Pieces per Month

   

  —————————————————————————————————————————————————————————

   

  Woven Label

   

    
  -
  -
  -
  Sublimation patches
  Product: Custom made sublimation patch
  Material: Peach skin
  Border: merrowed, laser cut,embroidery border
  Backing: Heat seal, 3m / Self-Adhesive, Hook & loop, 
  MOQ: 1 pcs
  Sample time: 1-3 days
  Production time: 3-7 days
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Package: 50 or 100 pcs per PE bag
  Furnizimi Aftësia: 400 000.0 Piece/Pieces per Month

   

  —————————————————————————————————————————————————————————

   

  qëndisje dixhitalizimit

   

  -

  -

  -

  Embroidery digitizing
  
  
  Product: Custom made embroidery digitizing
  Price:  1-3 usd / 1000 stitches
  Embroidery area Custom area
  Max colors: Custom colors 
  MOQ: 1 pcs
  Format EMB.DST .DAT. EXP. CND. DSB. SEW. JEF. PES. HUS…
  Production time: 1 days,
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Furnizimi Aftësia: 200 Digitizing / per day

   

  —————————————————————————————————————————————————————————

   

  Vector Service

   

  -
  -
  -
  Vector conversion service
  
  
  Product: Custom made vector conversion service
  Price: 5-30 usd / per picture
  Method hand-digital
  Max colors: Custom colors 
  MOQ: 1 pcs
  Format AI, CDR, PDF,EPS
  Production time: 1 day
  Payment: Paypal, T/T, Western Union
  Furnizimi Aftësia: 200 pictures per day

  —————————————————————————————————————————————————————————


 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !