burly момчиња

Short Description:

везови закрпи и сублимирани закрпи Нашата фабрика беше во можност да им служи на големи количини на закрпи за нашите добро опрема: повеќе од 25 везови машини увезени од Јапонија и Кореа (TAJIMA и SWF). Други машини како големи ламиниране машина, машина за шиење, Ласерски машина за сечење, машини за сечење и мувла. над 30 специјалисти во уметнички дела и дигитализацијата на работа за совршен лепенки ни овозможи да се направи примероци во најбрзо време, а со високо ефикасни


детали за производот

Тагови производ

везови закрпи и сублимирани закрпи

Нашата фабрика е во можност да им служи на големи количини на закрпи за нашите добро опрема: повеќе од 25 везови машини увезени од Јапонија и Кореа (TAJIMA и SWF). Други машини како големи ламиниране машина, машина за шиење, Ласерски машина за сечење, машини за сечење и мувла. над 30 специјалисти во уметнички дела и дигитализацијата на работа за совршен лепенки ни овозможи да се направи примероци во најбрзо време, а со високо ефикасни


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !