• banner01-OK
  • banner02-3
  • banner03-3

Ние обезбедува професионални везови дигитализацијата на услуги со ефективни решение, тоа е процес на преземање на лого, дизајн, уметнички дела, па дури и слика, и конвертирање на тоа во дигитална датотека во одреден формат дека везови машина може да се изврши и бод (шие) тоа надвор,
везење дигитализација е сложен процес кој се користи видови бод вклучувајќи пополни бод, сатен (колона) бод и тропоска да се создаде процес везови design.This е направено со помош на везови дигитализацијата на софтвер и бара квалификувани digitizer е рачно внесување. Embvector Гордееме на исклучителен квалитет на дигитализација и исклучителни услуги на клиентите. ние имаме повеќе од 10 искусни везови digitizers.We да брзаат цел во рок од еден час. ние сме тука обидува да ги задоволи вашето време! Посетете ја нашата галерија за да се провери нашиот квалитет дигитализација може да се очекува. Добие бесплатен цена понуда или да поставите вашата цел онлајн сега.

Види се
WhatsApp Online Chat !